Inzerce


Hledáme šikovného parťáka/čku projektanta

Hledáme šikovného parťáka/čku projektanta na delší spolupráci na projektech k povolení a provedení nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb. Ideálně Vyškov - Brno - Morava ... ale není podmínkou, práce je hlavně z domu - cloud, mail, skype, sdílené obrazovky.

Máš chuť dělat věci jinak? Máš vztah k přírodním materiálům i tradiční architektuře? Zajímají tě širší a hlubší souvislosti toho jak vytváříme své prostředí? Oceníme dobrodružného ducha, nadšení, pevný charakter a pečlivost, samostatnost, dobré nápady, cit pro konstrukci i materiál, zkušenosti s projektováním dřevostaveb, schopnost počítat si statiku.

Čekáme, že se pochlubíš tím, co umíš (ukázky prací v dwg a pdf, případně technické zprávy a protokoly ke statice) a napíšeš také pár slov o sobě (klidně neformálně). Nabízíme svobodu, radost a odměnu za dobře odvedenou práci, možnost potkat zajímavé lidi a naučit se něco, co jinde nenajdeš. Loď vyplouvá...co ty na to?

Pokud tě nabídka zajímá, ozvi se na email: danielgrmela@slamak.info


Své nabídky a poptávky pište na mikulasekpe@gmail.com


Rozpočtář přírodních staveb Martin Cage touží osahat si fyzicky předměty svých výpočtů :) = rád přiloží ruku k dílu na manuální brigádě na stavbě slaměného domu: martin.cage@seznam.cz, 736 266 162


Nabízím přebytečnou 
HRUBOU OMÍTKU S ŘEZANKOU od firmy Picas.cz.
Množství cca. 1,3 tuny v pytlích. Cena 6000,-Kč.
Místo Liberec.

kontakt: Marek Vosyka, Tel. 776 627 723