Inzerce a Bazar

Nabízím lněnou izolaci, co nám zbyla ze stavby. Cena 1800 Kč/m3. Původní cena: 2400 Kč/m3.

Pro spolupráci na stavbách slaměných domů přijmeme zedníky, tesaře, slámaře a hlínaře, pokrývače, klempíře, izolatéra, bagristu, truhláře, elektrikáře a instalatéra.

Malé nebo střední stavební firmě, případně partě řemeslníků s dobrými referencemi, nabízíme zaštítění činnosti v oboru přírodních staveb a funkce stavbyvedoucího a stavebního dozoru zodpovědnou osobou - autorizovaným inženýrem pozemních staveb.

Nabízím Vám ke koupi exkluzivní stavební pozemek v obci Vilémovice u Macochy. Pozemek se nachází na jedinečném místě nad vesnicí s nádherným výhledem do Moravského krasu - např. světoznámá propast Macocha je vzdálena pouhé 2 km. Parcela je mírně svažitá, ohraničená zelení a je orientována východo-západním směrem.

Případnému zájemci bychom rádi nabídli slaměné balíky, které jsme lisovali vloni. Protáhly se nám totiž přípravné práce před stavbou, a tak je sami letos neupotřebíme. Jsou uloženy na paletách ve stohu překrytém těžkými plachtami. Množství odhadujeme na cca 600 kusů, z krajních řad bude nějaké procento odpadu (to zjistíme až po odkrytí).