Inzerce a Bazar

Hledáme kolegu se zájmem o stavby z přírodních materiálů. Může to být jak šikovný student, tak i samostatný zkušený projektant. Obor pozemní stavby. Výhodou specializace na navrhování dřevostaveb, statiku, zakládání, požární bezpečnost nebo TZB.

Rozměry: 250x249x599mmMnožství: 72 ks (2 celé palety)Cena: 120kč/ks / 8640kč za celé množství (sleva při rychlém jednání)Počet kusů: 2 palety = 72ksAdresa odběru: Štěchov, 679 71 (okres Blansko)Vlastní odvoz, příp. za poplatek zajistím v okolíTelefonní kontakt: 702 206 549Palety jsou celé zabalené v originál ochranné fólii (viz foto). K tvárnicím...

Ať je mladý a stále mladý (na věku nezáleží, pokud mu platí autorizace).Ať je prací nadšený a stále nadšený (aby nám brzy nevyhořel). Ať je bezpečností staveb posedlý (ale zároveň ne příliš posedlý platnou legislativou, protože zákony mají sloužit lidem a ne lidé zákonům).

Nabízím více než 100 balíků slámy zdarma - za odvoz. Sláma je suchá, leží na půdě naší chalupy u Hradce Králové.

Nabízím lněnou izolaci, co nám zbyla ze stavby. Cena 1800 Kč/m3. Původní cena: 2400 Kč/m3.

Pro spolupráci na stavbách slaměných domů přijmeme zedníky, tesaře, slámaře a hlínaře, pokrývače, klempíře, izolatéra, bagristu, truhláře, elektrikáře a instalatéra.

Malé nebo střední stavební firmě, případně partě řemeslníků s dobrými referencemi, nabízíme zaštítění činnosti v oboru přírodních staveb a funkce stavbyvedoucího a stavebního dozoru zodpovědnou osobou - autorizovaným inženýrem pozemních staveb.

Nabízím Vám ke koupi exkluzivní stavební pozemek v obci Vilémovice u Macochy. Pozemek se nachází na jedinečném místě nad vesnicí s nádherným výhledem do Moravského krasu - např. světoznámá propast Macocha je vzdálena pouhé 2 km. Parcela je mírně svažitá, ohraničená zelení a je orientována východo-západním směrem.