Inzerce


Prodáme talířovou míchačku

Specialfabrikken TE 300 pro míchání hrubých hliněných omítek se slaměnou řezankou a těžkých suchých směsí pro hliněné podlahy, objem bubnu 300l:

www.specialfabrikken.dk/default.asp?Action=Details&Item=225

Dovezena z Dánska na jaře tohoto roku (2017), plně funkční, včetně cca 17m přívodního kabelu. Stačí jen zapojit a míchat. Nahoře na víku odříznuta půlka mříže stejně jako ve výpusti pro rychlejší obsluhu.

Předání: Starý Jičín (okr. Nový Jičín) - lze převézt na vozíku za autem (hmotnost míchačky cca 300kg). Před předáním bude očištěna ;), odvoz dle domluvy, možno ihned

Cena: 51.000 Kč (+ prohlídka domu z nosných jumbo balíků zdarma :))

Kontakt: Monika Sedláková, sedlakova.monika@gmail.com, tel. 604 287 511


Hledáme šikovného parťáka/čku projektanta

Hledáme šikovného parťáka/čku projektanta na delší spolupráci na projektech k povolení a provedení nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb. Ideálně Vyškov - Brno - Morava ... ale není podmínkou, práce je hlavně z domu - cloud, mail, skype, sdílené obrazovky.

Máš chuť dělat věci jinak? Máš vztah k přírodním materiálům i tradiční architektuře? Zajímají tě širší a hlubší souvislosti toho jak vytváříme své prostředí? Oceníme dobrodružného ducha, nadšení, pevný charakter a pečlivost, samostatnost, dobré nápady, cit pro konstrukci i materiál, zkušenosti s projektováním dřevostaveb, schopnost počítat si statiku.

Čekáme, že se pochlubíš tím, co umíš (ukázky prací v dwg a pdf, případně technické zprávy a protokoly ke statice) a napíšeš také pár slov o sobě (klidně neformálně). Nabízíme svobodu, radost a odměnu za dobře odvedenou práci, možnost potkat zajímavé lidi a naučit se něco, co jinde nenajdeš. Loď vyplouvá...co ty na to?

Kontakt: danielgrmela@slamak.info


Prodám hliněnou omítku

Nabízím přebytečnou hrubou omítku s řezankou od firmy Picas.cz. Množství cca. 1,3 tuny v pytlích. Cena 6000,-Kč. Místo Liberec.

Kontakt: Marek Vosyka, Tel. 776 627 723


Hledám brigádu na stavbě

Rozpočtář přírodních staveb Martin Cage touží osahat si fyzicky předměty svých výpočtů :) = rád přiloží ruku k dílu na manuální brigádě na stavbě slaměného domu.

Kontakt: martin.cage@seznam.cz, 736 266 162


Své nabídky a poptávky pište na mikulasekpe@gmail.com