Odkazy

Další spolupracovníci a učitelé

Přátelé, kteří občas s něčím vypomůžou. Odborníci, kterých si vážím. Webové stránky, na kterých hledám inspiraci a informace.

Kamil Pokorný                

www.elektrosmog-zony.cz
Měření geopatogenních zón a elektrosmogu, tektonických zlomů v podloží, pramenů a spodní vody.

Na mě osobně už pouhá Kamilova přítomnost či krátký telefonní kontakt působí léčivě, stimuluje pocit pohody a dobré nálady. Též se mi líbí, že zbytečně nestraší množstvím nejrůznějších zón, že by pak člověk nevěděl, kam vůbec dát postel. Určí však pečlivě všechny zásadní vlivy a varuje, pokud je na pozemku něco opravdu nebezpečného.

Některé zóny určuje pomocí přístrojů. Jiné citlivostí vlastního těla-vědomí. Přiznává, že existují vlivy, které ho při měření můžou pomýlit a výsledek může být občas i chybný.. a to je krásně lidské.

Prošel jsem s Kamilem osobně 5 bytů na 4 různých pozemcích. Ve 4 nenašel "skoro nic". V pátém, kde jsou členové naší rodiny nejnemocnější, identifikoval silný elektrosmog přístrojem a nepříznivý vliv tekoucí spodní vody virgulí. O naší rodině předtím nic nevěděl.

Ing. Miroslav Vyhňák

Atelier Netřesk. Nejpevnější opora v zádech. Projektant s patnácti léty praxe a stále otevřenou hlavou.

Akad. arch. Oldřich Hozman

www.arc.cz
Můj první učitel v projekční praxi. Architektonické tvorbě se věnuje profesionálně od roku 1989. Do svých návrhů zahrnuje principy feng shui, geomantie, ekologie a organických staveb. Prosazuje celostní pohled na tvorbu zdravého prostředí a architektury. Přednáší o nových přístupech tvorby architektury v souladu s přírodou. 

p. Pekař z Oponešic

www.panpekar.cz
Badatel celoživotní ve směrech všelijakých. Specializace v obchodech: kváskový chléb nejen pečený, zenhudbizmus, krajina a odkazy zapomenutých předků. Provozovatel bezobalového Opobchodu. 

Petr Vytlačil - Svobodný domov

https://svobodny-domov.cz/

Hlavním cílem projektu je umožnit co největšímu počtu lidí pořídit si vlastní Svobodný DomovSvobodný Domov je projektem na podporu všech lidí, kteří se rozhodnou žít v tomto světě s novými myšlenkami, hodnotami a novým přístupem k životu.

Ing. David Eyer

www.baubiologie.cz
Baubiolog 

Ing. Jakub Wihan

www.jakubwihan.com
Mám-li ve své slámové kariéře nějaký vzor, pak je to Kubíček ... I'm dedicating my career to studying straw bale building technology by building with the world's experts. I'm focusing on refining straw bale building technique to provide the best quality design and execution.

ESTAV - informační portál o stavebnictví

www.estav.cz


Akademie soběstačnosti

www.akademiesobestacnosti.cz
Akademie soběstačnosti tématické večery a video přednášky kamerou hlubinného eko-dokumentaristy Standy Milera.

Ing. arch. Helena Chvílová

www.ateliernetresk.cz
Atelier Netřesk. Arch. studie se zaměřením na občanské a bytové stavby s využitím přírodních materiálů.

Tom Rijven

www.habitatvegetal.com
Malý velký muž hovořící mnoha jazyky s velikým multidisciplionárním světovým rozhledem.

Lukáš Čejna

www.cejeni.cz
Mistr tesař